Euro Dental Clinic i Primadent

Euro Dental Clinic dentyści z Rzeszowa (dentysta-stomatolog) jest wyposażona w doskonały sprzęt. Posiada wykwalifikowanych specjalistów, którzy zapewniają komfort i bezpieczeństwo swoim pacjentom. Klinika oferuje usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, profilaktyki, implantów, ortodoncji, protetyki, chirurgii stomatologicznej, wybielania oraz stomatologii kosmetycznej. Gabinet znajduje się w Rzeszowie przy ulicy Lewakowskiego 10. Łatwo tam dojechać z Galerii Rzeszów. Otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00. W gabinecie pracuje dziewięciu lekarzy. Należą do nich: stomatolog Beata Piasecka – Maksymiec, Dorota Szyszkowska – Kuśnierz, Monika Szablowska, Maria Kantor, Tomasz Szczygielski, Łukasz Walewski, Joanna Marczyńska, Oleg Radzewicz oraz Jerzy Rubiś.

Kolejnym wartym uwagi gabinetem jest Primadent. Jest on usytuowany w Rzeszowie przy ulicy Zenitowej 15. Gabinet jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:30 oraz w soboty od 8:00 do 18:00 i niedziele od 8:00 do 15:00. W Primadencie pracują sami specjaliści. Zakład działa od dwudziestu lat i cieszy się nieskazitelną jak do tej pory opinią. Specjaliści nieustannie się dokształcają, aby podnieść standardy placówki i zapewnić swoim pacjentom coraz lepszą opiekę zdrowotną i komfort. Primadent oferuje możliwość leczenia w znieczuleniu ogólnym, salę operacyjną, całkowicie bezbolesne wizyty, pełną diagnostykę oraz kompleksowe leczenie. W skład zespołu wchodzą najlepsi lekarze z dużym doświadczeniem oraz profesjonalne asystentki i bardzo zaangażowane recepcjonistki. Właścicielką placówki jest Iwona Cierplikowska, absolwentka Kijowskiego Instytutu Medycznego z 1991 roku. Zastępcą dyrektora jest Piotr Eichberger, który ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku. Do jego specjalności należą stomatologia estetyczna, protetyka oraz chirurgia stomatologiczna. Jednym ze stomatologów jest Andrzej Pawelec, absolwent Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalista w zakresie endodoncji, protetyki oraz chirurgii stomatologicznej.

One thought on “Euro Dental Clinic i Primadent

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>