Stomatologia estetyczna

W dzisiejszych czasach usługi stomatologiczne nie opierają się wyłącznie na leczeniu, również właściciele zdrowych zębów coraz częściej odwiedzają gabinety stomatologiczne, w celu wykonania różnych zabiegów upiększających. Niektóre zabiegi kosmetyczne możemy wykonać w domu, innych natomiast powinien się podjąć wykwalifikowany stomatolog. Wrocław posiada kilka prestiżowych gabinetów i klinik stomatologicznych, w których zabiegi upiększające na zęby są wykonywane na najwyższym poziomie. Wystarczy wyszukać hasło "dentysta-stomatolog.com > Wrocław". Wśród nich będą przede wszystkim wybielanie i dekorowanie zębów.

Wybielanie, to zabieg wykonywany wyłącznie na zdrowych zębach, bez względu na to jaką metodę wybielania wybierzemy. A mamy do dyspozycji wybielanie za pomocą: specjalnych nakładek stomatologicznych zawierających wybielający preparat, lamp lub w ekstremalnych przypadkach licówki. Żadna z tych metod wbrew powszechnym obawom społecznym nie jest szkodliwa dla naszych zębów o ile jest prawidłowo wykonana, powinien się jej zatem podjąć zaufany dentysta. Wrocław dysponuje kilkoma specjalistami z zakresu stomatologii estetycznej, do których możemy się udać najpierw na konsultację, później w celu wykonania zabiegu. Wybielanie niekiedy wymaga kilku zabiegów i bywa bardzo kosztowne. Spośród dwóch najbardziej popularnych metod wybielania, nakładkowego i za pomocą lamp, zdecydowanie ta pierwsza metoda jest o wiele bardziej wygodna dla klienta, jak również dużo skuteczniejsza i tańsza. Jego cena waha się w granicach 800 złotych, natomiast cena wybielania za pomocą lamp, to koszt rzędu nawet 2000 złotych.

Kolejną metoda upiększania zębów mogą być różnego rodzaju cyrkonie, kamienie szlachetne lub szklane dekoracje, które są przyklejane do płytki nazębnej. Aby jednak efekt takiego zabiegu, był właściwy zęby muszą być piękne, białe i lśniące. Zabieg taki jest bezinwazyjny i bezbolesny. Ozdoby przytwierdza się specjalnym nieszkodliwym klejem, nie wymaga on zatem wiercenia. Pragnąc wykonać jakiekolwiek zabiegi kosmetyczne, upiększające na zęby pamiętajmy, aby udać się do dobrego i sprawdzonego gabinetu stomatologicznego. Zęby bowiem są naszą wizytówką, musimy zatem uważać, aby przypadkowo przez nierozwagę ich nie uszkodzić.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>